• Witamy wszystkich sympatyków Night Ridera !
  Dzisiaj 13 dzień miesiąca, a my jakby na potwierdzenie reguły o niestety feralnej dla nas tej cyfrze mamy dla Was i dla nas nieprzyjemną informację:
  W ubiegłym tygodniu nasz perkusista Jacek "Stopa" Zieliński uległ niegroźnemu wypadkowi w wyniku którego jednak doznał złamania lewej ręki, lekkiego urazu prawej oraz ma poobijane żebra.
  Z oficjalną informacją czekaliśmy do dzisiaj (czekaliśmy na opinię pisemną lekarzy) i niestety Jacek musi poddać się 6-miesięcznemu leczeniu i rehabilitacji.
  W związku z tym faktem zawieszamy działalność zespołu na ok. 6 miesięcy, co za tym idzie odwołujemy zbliżające się koncerty, których daty i miejsca mieliśmy już oficjalnie podać w tym tygodniu.
  "Stopie" życzymy szybkiego powrotu do zdrowia, a o działaniach zespołu i postępie leczenia Jacka będziemy Was informować - trzymajcie kciuki za Jacka i za Night Ridera - pozdrawiamy !
  P.S. A tak prezentuje się nasz "połamaniec" - zdjęcie z sobotniej imprezy z Kiljanem.


 • W lutym 2015 r. nastąpiła dobrze "rockująca" zmiana w szeregach Night Ridera. Na stanowisku gitarzysty basowego pojawił się Damian Sochar (ex-Tipsy Train oraz ex-Mr.Hyde).
  Więcej informacji o Damianie znajdziecie w dziale O NAS, a zdjęcia kompletnego nowego składu Night Ridera w dziale GALERIA.

 • 3 listopad 2014 jest dniem, w którym oficjalnie informujemy, iż do Night Ridera, po owocnych poszukiwaniach dołączają nowi muzycy.
  Na stanowisku gitarzysty witamy w szeregach zespołu Marcina Kuchniaka, na gitarze basowej witamy Marka "Mader" Makowskiego, a na instrumentach klawiszowych witamy Marka Śliwkę.
  Sylwetki muzyków znajdziecie w dziale O NAS.
  Night Rider rozpoczął już intensywne próby w pełnym składzie,przygotowuje się do setu koncertowego oraz tworzy całkiem nowy premierowy materiał.
 • W lipcu 2014 roku w koleżeńskiej atmosferze zrozumienia ,ze względu na odmienne plany muzyczne oraz planowaną działalność solową z zespołem Night Rider rozstał się klawiszowiec Paweł "Penx"Penksa.
  Pawłowi dziękujemy jako zespół za te wspólne lata grania,które zaowocowały dwoma albumami z "rodziny" Night Ridera : "Widzę Czuję Jestem" oraz płytą projektu "Night Rider Symphony", a także wieloma udanymi koncertami, również tymi najbardziej spektakularnymi - z orkiestrami symfonicznymi w kraju i za Oceanem.
  Z Pawłem pozostajemy w kontakcie i życzymy mu wszystkiego dobrego w jego muzycznej drodze.
  Nastąpiły również zmiany na stanowiskach gitarzysty i gitarzysty basowego. Night Rider opuścili Kuba Szostak i Jarek Michalski.
  Night Rider również dziękuje chłopakom za lata spędzone w szeregach zespołu, stworzoną wspólnie muzykę, płyty, niezapomniane koncerty.
  Życzymy Kubie i Jarkowi pomyślności i pozostajemy w miłych relacjach.
 • W Galerii są już dostępne zdjęcia z koncertu w warszawskiej "Piwnicy pod Harendą" z 30.11.2013. Jako goście specjalni wystąpili Małgosia Augustynów-Ujek oraz Waldemar "Valdi" Szoff z naszego projektu Night Rider Symphony. Było naprawdę gorąco, a czteroutworowy set NRS spotkał się z bardzo gorącym przyjęciem publiczności.
  Autor zdjęć: Dominik Malik.
 • W Galerii zamieściliśmy zdjęcia z koncertu "Rock Niepodległości". Autor zdjęć: Dominik Malik. Bardzo dziękujemy za super zdjęcia.
 • Dziękujemy wszystkim za przybycie na nasz koncert promujący nowy album.
  W Galerii można obejrzeć zdjęcia z koncertu autorstwa Magdy Kaniewskiej za które bardzo dziękujemy.
 • W Galerii do obejrzenia sesja zdjęciowa do najnowszej płyty zrealizowana w Bazie TTG Racing.
 • Z nieukrywaną przyjemnością prezentujemy okładkę nadchodzącej płyty Night Ridera.
  Nazwa albumu uległa zmianie, a ostateczny tytuł płyty to "Widzę Czuję Jestem".
  PREMIERA JUŻ WKRÓTCE !

 • Przedstawiamy oficjalną set listę zbliżającego się wielkimi krokami albumu Night Rider. Album będzie nosił tytuł "Do końca":
  1. Mój świat
  2. Smak Wolności
  3. Skrzydła
  4. Blisko ty
  5. Casino
  6. Widzę czuję jestem
  7. Wiatr Pustyni
  8. Pamięć jak stary dom
  9. Miejsce
  10. Cofnąć czas
  11. Do końca
  Warty odnotowania jest fakt, iż tytułowy numer z albumu "Do końca" - zamykający płytę został nagrany z towarzyszeniem muzyków symfonicznych, natomiast w utworze "Pamięć jak stary dom" pojawia się kwartet smyczkowy.
  Niebawem w aktualnościach pojawią się zdjęcia z sesji fotograficznej do płyty oraz grafika okładki.
 • Bardzo miło nam poinformować, iż od 10.07. na naszej stronie w dziale VIDEO oraz na YouTube jest już dostępny clip promujący utwór "Do końca", ze zbliżającej się płyty Night Rider-a pod tym samym tytułem (premiera płyty - jesień 2012).
  Clip został stworzony we współpracy z firmą TTG Racing.
  Część zdjęć do teledysku została zrealizowana podczas jazd ekstremalnych TTG Racing Team po zamarżniętym jeziorze Śniardwy. Przy tej okazji zespół Night Rider dziękuje serdecznie szefowi firmy TTG Racing Kamilowi Łazarskiemu za okazaną pomoc w realizacji clipu.
  Niebawem w newsach ukaże się pełna setlista płyty Night Rider-a "Do końca".
 • Zdjęcia z finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy możecie obejrzeć w galerii.
 • Na przełomie września i pażdziernika 2011 r. Paweł "Kiljan" Kiljański wokalista Night Rider został zaproszony do wzięcia udziału w projekcie "Rock Niepodległości 2011". Co za tym idzie wziął udział w nagraniu utworu promującego tę akcję pt."Opowiem ci mój sen" oraz clipu.
  Grupa tych muzyków nosi nazwę "Poland first to rock".
  Clip promocyjny można obejrzeć pod tym linkiem.
  Wykonanie na żywo tego utworu będzie miało miejsce 11.11.2011 r. podczas finału koncertu "Rock Niepodległości 2011" w Warszawie - klub Palladium ul.Złota 9.
  Zagrają tam : Lombard, Magnetar, NIGHT RIDER, Sandaless.
  Przypominamy, iż wstęp na imprezę jest bezpłatny, ale trzeba wcześniej wejść na stronę www.rockniepodleglosci.pl i odebrać sobie bezpłatne wejściówki.
 • Zdjęcia z koncertu w Warszawie w klubie Radio Luxemburg możecie obejrzeć w galerii.
 • Zdjęcia z naszego ostatniego koncertu w Koninie w klubie OSKARD możecie obejrzeć w galerii.
 • W dziale VIDEO i na portalu YouTube można posłuchać wersji demo dwóch utworów z nadchodzącej płyty.
 • Zdjęcia z naszego ostatniego koncertu w klubie Radio Luxemburg możecie obejrzeć w galerii.
 • W galerii można obejrzeć zdjęcia z sesji nagraniowej partii basowych do płyty Night Ridera w Studio Janka Kluszewskiego w Warszawie.
 • W dniach 25-27.06.2010 r. w Studio Winicjusza Chrósta w Sulejówku Night Rider dokonał rejestracji ścieżek bębnów do nadchodzącej płyty.
  Nagrania przebiegały w bardzo miłej atmosferze, a za stołem realizatorskim do nagrania bębnów zasiadł ponownie nieoceniony Włodek Kowalczyk, który współpracował już wcześniej z muzykami podczas sesji Night Rider Symphony.
  Dalsze wieści z pracy nad premierowym albumem już wkrótce, a tymczasem zapraszamy do galerii, gdzie znajdziecie kilka zdjęć z tamtej sesji.
 • Nowym gitarzystą w zespole Night Rider został Kuba Szostak. Więcej informacji na jego temat w dziale "O nas".
  Kubę będzie można zobaczyć już na najbliższym koncercie Night Ridera, który odbędzie się 30.05.2010 w Warszawie podczas Ursynaliów 2010.
 • Z powodu natłoku zajęć, napiętego harmonogramu i w perspektywie rozwinięcia szerzej kariery solowej zespół Night Rider opuścił gitarzysta Radek Chwieralski.
  Dnia 08.05.2010 w klubie "Crank" w Warszawie, odbył się pożegnalny koncert z Radkiem. Rozstanie nastąpiło w miłej i pełnej zrozumienia atmosferze, czego dowodem jest to, że Radek nagra jeszcze część partii gitarowych na nadchodzącej płycie zespołu.
  Radkowi życzymy powodzenia w jego dalszej karierze muzycznej.
 • W galerii pojawiły się zdjęcia z koncertu w Koninie w klubie "OSKARD". Podziękowania dla Janka Kluszewskiego.
 • W galerii pojawiły się zaległe zdjęcia z Gali Boksu Gdyni i koncertu na Placu Zamkowym w Warszawie. Wielkie dzięki dla Magdaleny Kaniewskiej i doctore 16.
 • 16.05.2009 r. (sobota) o godz. 22.30 w TV POLSAT będzie można obejrzeć walkę Krzysztofa "Diablo" Włodarczyka w rzymskim Gran Teatro o mistrzowski pas federacji WBC z Giacobbe Fragomenim.
  Jako utwór wprowadzający "Diablo" do ringu zabrzmi oczywiście numer zespołu Night Rider pt. "Diablo".
  Krzyśkowi życzymy Wszystkiego Najlepszego i obronienia tytułu mistrza świata federacji WBC !!!
 • W galerii pojawiły się zdjęcia z Gal Boksu z Kielc i Katowic. Ich autorem jest doctore 16, dziękujemy za udostępnienie.
 • Podziękowania dla Beaty Wyszyńskiej i Darka Ślaskiego za zdjęcia z koncertu w Rynie, można je obejrzeć w galerii.
 • W galerii są już fotki z Hunter Fest i zlotu w Komarówce.
 • W galerii można obejrzeć zdjęcia z imprezy Ursynalia.
 • Można obejrzeć zdjęcia z koncertu w Hard Rock Cafe. Autorem zdjęć jest Mi$iek, wielkie dzięki.
 • 9 lutego odbyła się Gala Boksu Zawodowego na której gościnnie wystąpił zespół Night Rider. W sekcji Galeria możecie obejrzeć zdjęcia z tej imprezy. Autorem jest Tomasz Milewski, któremu serdecznie dziękujemy. W dziale Video można też obejrzeć dwa krótkie filmy z tej imprezy i ściągnąć fragmenty utworów napisanych dla bokserów Diablo i Harnaś.
 • Do działu GALERIA wrzuciliśmy zdjęcia z koncertu w Ostrowcu, zapraszamy do oglądania.
 • Na stronie www.hardrock.eia.pl w dziale "Wywiady" 24.11 pojawił się aktualny wywiad z zespołem Night Rider, zapraszamy do lektury.
 • W pierwszych dniach listopada 2007 zespół Night Rider zakończył współpracę z gitarzystą Marcinem "Freddie" Mentlem. Rozstanie przebiegło w miłej, przyjacielskiej i pełnej zrozumienia atmosferze.
  Przyczyną tej sytuacji są odmienne zapatrywania na koncepcję muzyczną oraz styl i kierunek w jakim grupa chce podążać. "Freddiemu" życzymy powodzenia w jego dalszej drodze muzycznej i jednocześnie dziękujemy za te 1,5 roku spędzone razem, tworzenie wspólne muzyki i koncerty, które zagraliśmy.
  Jednocześńie informujemy, iż nowym muzykiem w zespole Night Rider został Paweł Penksa - grający na instrumentach klawiszowych. Obecne instrumentarium otwiera przed Night Rider kolejny rozdział w rozwoju zespołu, co za tym idzie nowe możliwości brzmieniowe i repertuarowe.
  Więcej o Pawle w dziale "O nas".
 • Po kilku koncertach zespół wchodzi do studia i zaczyna pracować intensywnie nad nową płytą.
  Więcej informacji wkrótce, w międzyczasie można obejrzeć w galeri zdjęcia z koncertów w Chełmie i Lublinie.
 • W Galerii można obejrzeć fotki z koncertu Night Ridera w Hard Rock Cafe, poświęconemu Tomaszowi Skórce.
 • Wyrazy głębokiego współczucia i żalu z powodu śmierci rodziców Pawła składają przyjaciele z zespołu.
  Paweł jesteśmy z Tobą.
  Ze zrozumiałych względów najbliższy koncert w Skarżysku jest odwołany.
 • W Galerii są już fotki z koncertu Night Ridera z koncertu w Jeżewie i Białej Podlasce (koncert z TSA).
 • Jest już gotowe DEMO zespołu, materiał zawiera utwory:

  1. Skrzydła
  2. Nadchodzi Byk
  3. Wiatr Pustyni
  4. Casino

  Demo posłuży do przedstawienia materiału wydawcom płyty.
 • W Galerii są już fotki z koncertu Night Ridera w Hard Rock Cafe Warsaw. Niebawem na stronie pojawią się fragmenty filmowe z tego koncertu.
 • W dziale Video pojawiły się zwiastuny nowych utworów: Blisko Ty oraz Skrzydła do pobrania (do odtworzenia niezbędny jest kodek XviD).
 • W Galerii znajdziecie zdjęcia z koncertu Night Ridera na Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy w Kraśniku. Wielkie dzięki dla autora zdjęć, Tomka Milewskiego! Niedługo w dziale Video strony nightrider.pl pojawią się fragmenty filmowe z tego koncertu do pobrania!
 • Zapraszamy do portalu interia.pl , na którego stronach zamieszczono nowy wywiad z zespołem.
 • Zapraszamy na nowo utworzone Forum Grupy Night Rider! Po zarejestrowaniu otrzymacie mail z linkiem, który należy kliknąć w celu aktywacji konta.
 • Koncert na Gali Boksu Zawodowego - Kętrzyn 20.05.2006 r. - Nowy numer: "Nadchodzi byk..."

  20 maja 2006 roku w Kętrzynie odbyła się gala boksu zawodowego, na której tytułu mistrza w wadze ciężkiej bronił nasz przyjaciel i znajomy - Tomek Bonin.
  Tomka poznalismy we wrześniu 2005 roku w Chicago, gdzie koncertowaliśmy jeszcze jako Hetman. Wtedy to pojawiła się idea ewentualnego zagrania dla Tomka - na jego wyjście do nadchodzących walk o tytuł mistrza świata. I tak oto 20 maja 2006 roku, w Kętrzynie, już jako Night Rider (wtedy jeszcze kwartet z "Eddiem" na basie) zagraliśmy koncert dla publiczności gali oraz wykonaliśmy specjalnie napisany na tę okazję numer pt: "Nadchodzi byk...". Tomek wygrał walkę i obronił tytuł mistrza świata w wadze ciężkiej! Było bardzo miło i sympatycznie - całość imprezy relacjonowała na żywo telewizja Polsat i Polsat Sport. Zdjęcia z tego wydarzenia znajdziecie w dziale "Galeria".
 • Od czerwca 2006 roku na intensywnych próbach zespołu powstają już nowe kompozycje, które będą pojawiać się sukcesywnie w programie koncertowym grupy.
Najlepiej oglądać pod Mozilla Firefox, 1024x768 (c) 2006, nightrider.pl