Paweł "Kiljan" Kiljański - vocal

Swoją karierę muzyczną zapoczątkował w latach 1987-89, śpiewając w warszawskich grupach rockowych Sanktuarium i Jeep. W roku 1990 utworzył wraz z Jarosławem Hertmanowskim zespół Hetman, w którym z przerwą pięcioletnią (1996-2000) grał i nagrywał do roku 2006. Zaśpiewał na sześciu albumach Hetmana: "Do Ciebie gnam" (1990), "Złe Sny" (1993), "Czarny chleb i czarna kawa" (1995), "Kolędy"(2001), "Hetman Live 15 lecie zespołu" (2005), "Skazaniec" (2006).

Wraz z zespołem Hetman był częstym gościem programów telewizyjnych i radiowych, telewizyjnej "Muzycznej Jedynki", programu dla młodzieży "Luz". Nagrał również duet z Kasią Kowalską - uznaną polską wokalistką - utwór B.Marleya "No woman no cry". Grupa Hetman w roku 1992 otwierała największy w polskiej historii stadionowy koncert polskich muzyków rockowych, zainspirowany przez Marka Kotańskiego, na rzecz dzieci zarażonych wirusem HIV - "Niech świat się do Nich uśmiechnie" dla ponad 70-tysięcznej publiczności.

W latach 1996-2000, gdy przerwał współpracę z Hetmanem wraz z Piotrem Pruskim (Emigranci,Syndia) utworzył zespół Katmandu, z którym nagrał materiał na płytę oraz zagrał szereg koncertów. W 1998 z grupą Katmandu został wyróżniony i nagrodzony nagrodą dla najlepszego wokalisty na festiwalu rockowym "Rock-Oko" w Warszawie. Nagrodę osobiście wręczał mu Czesław Niemen, człowiek-legenda polskiego rocka.

W roku 2000 powrócił do współpracy z zespołem Hetman i nagrał trzy kolejne albumy z tą grupą. Rok 2005 - zespół Hetman zagrał kilka koncertów w USA na festiwalu "Taste of Polonia" w Chicago oraz udzielił kilku wywiadów dla tamtejszego radia i telewizji.

W międzyczasie Paweł współpracuje również z innymi muzykami należącymi do czołówki polskiego rocka m.in. z członkami zespołu Wilki.

W roku 2006 w wyniku rozpadu grupy Hetman, "Kiljan" wraz z Radkiem Chwieralskim i Jackiem "Stopą" Zielińskim zakładają zespół Night Rider.

Zespół rozpoczyna intensywną działalność koncertową, oraz przygotowuje kompozycje na debiutancką płytę. Tworzy także utwór na wejście do ringu dla Tomasza "Byka" Bonina - boksera wagi ciężkiej, a zagrany na żywo na Gali Boksu Zawodowego w Kętrzynie, w maju 2006 r. , wspiera Bonina, który zdobywa wtedy tytuł Mistrza Świata wagi ciężkiej.

W roku 2007 powołuje do życia wspólnie z członkami Night Rider-a oraz z grupą muzyków klasycznych nowy projekt- NIGHT RIDER SYMPHONY.

Moje fascynacje muzyczne to szeroki wachlarz - od ciężkiego rocka (Metallica, David Coverdale, Iron Maiden, Uriah Heep, Deep Purple)do lżejszych klimatów (Marillion, Dream Theater), aż po dobry Pop-Rock (Sting, Seal, Simple Red).Jacek "Stopa" Zieliński - perkusja

Stopa - tak nazywają Jacka znajomi i przyjaciele z którymi grał i gra. Muzyczną działalność rozpoczął na początku lat 80-tych grając w różnych młodych zespołach rockowych w Warszawie, między innymi w Teatrze Stara Prochownia i Domu Kultury Arsus.

W roku 1985 razem z zespołem Beatris, którego był założycielem, zostaje zakwalifikowany na festiwal rockowy w Jarocinie. Współpraca, między innymi z Wojciechem Pilichowskim i Waldemarem Kuleczką w grupie Beatris kończy się po kilku latach. W latach 1990-91 współpracuje z Krzysztofem Wałeckim i z zespołem "Sapo" oraz krótko z Oddziałem Zamkniętym.

W roku 1992 z Wojciechem i Waldemarem Kuleczkami oraz Krzysztofem Wałeckim zakłada zespół "Person", z którym nagrywa dwie płyty CD: "Czas Miłości" i "Kto tu namieszał". Piosenki z tych krążków pojawiają się często w radiu i TV i zajmują czołowe miejsca na różnych listach przebojów. Jednocześnie zespół gra kilka znaczących koncertów, między innymi na Stadionie Dziesięciolecia w Warszawie - zorganizowany przez Ś.P. Marka Kotańskiego dla ponad 70 tyś. ludzi oraz dwukrotnie na festiwalu Rock Na Molo w Sopocie w latach 93 i 94.

Pod koniec roku 1994 po rozpadzie Persona, Jacek z powodów osobistych zawiesza działalność.

Ta przerwa trwa aż do lutego 1999 r., kiedy to otrzymuje propozycję przyłączenia się do grupy Hetman i wznawia działalność. Z zespołem "Hetman" współpracuje przez siedem lat.

W tym czasie powstają płyty: "Wszyscy zaczynamy od zera", "Skazaniec" i "Hetman Live 15 lecie zespołu" – płyta nagrana na żywo, bezpośrednio na antenie Radia dla Ciebie. Z zespołem Hetman gra kilkadziesiąt koncertów w całej Polsce, a także dwa w Stanach Zjednoczonych na festiwalu "Taste of Polonia" w 2005 r.

W roku 2006 odchodzi z zespołu "Hetman" i zakłada wraz z Pawłem Kiljańskim i Radkiem Chwieralskim grupę "Night Rider". Z Night Rider-em gra koncerty w całej Polsce, a także pracuje nad materiałem, na pierwszą debiutancką płytą zespołu. Na pomysł Pani Dyrektor Wandy Majcher z Fundacji Kopernikowskiej z Chicago, grania muzyki klasycznej w sposób rockowy, zakłada z Pawłem Kiljańskim i muzykami Night Rider nowy projekt pod nazwą Night Rider Symphony.Marcin Kuchniak - gitary

Od 25 lat związany nieprzerwanie z muzyką (gitarą elektryczną), jako muzyk sesyjny brał udział w wielu projektach muzycznych począwszy od rapcore poprzez trip hop do heavy metalowych projektów historycznych.

Grał na jednej scenie min.z : MOTORHEAD, HIM, POD, Bullet for my Vallentine,3 doors down, Skindread, Billy Talent.

Obecnie oprócz zaangażowania w działalność Night Ridera jest również założycielem, pomysłodawcą oraz autorem muzyki zespołu Frog'n'Dog, który jest zwycięzcą półfinałów i laureatem eliminacji największego europejskiego festiwalu studenckiego URSYNALIA 2013. Jest również półfinalistą ANTYFESTU organizowanego przez Antyradio, headlinerem Juwenaliów Politechniki Warszawskiej i Juwenaliów Koszalińskich.

Ma za sobą koncerty z takimi polskimi zespołami jak: Apteka, Brygada Kryzys, Deriglasoff, Luxtorpeda, Chemia, HEJ, Dżem, Happysad, Kreon, Hetman, a także z muzykami Closterkeller oraz Edyty Bartosiewicz.

Na koncie są też min. Lemon Festival, Rock Water Festival oraz gwiazdkowy koncert w Hard Rock Cafe 2013 w Warszawie, Gwiazda Wieczoru Unique Rock Festival w Morągu 2014, a także koncerty na wielu zlotach motocyklowych np. Orlen Arena Płock 2014.

W grudniu 2013 utwór FROG'n'DOG "Anioł" dwukrotnie zajął pierwsze miejsce na niemieckiej rockowej liście przebojów.

Jego muzyczne fascynacje to: Pro Pain, Clawfinger, Morcheeba, Portishead,Akira Yamaoka, Tool, Soundgarden, Symphony X, Dream Theater, Ayreon,Green Carnation, Division by Zero, Rhapsody of Fire, Paradise Lost, Nigtwish oraz różnorodne gatunki muzyczne z których może czerpać inspiracje.Damian Sochar - gitara basowa

Przygodę z muzyką zaczynał w wieku czternastu lat. Od początku wierny jednemu instrumentowi.

W 2001 roku dołączył do lubelskiej formacji Tipsy Train z którą związany był do 2007 roku. W międzyczasie, w 2003 r. wspólnie z Mariuszem Migałką formuje Mr. Hyde, w którym występuje do czerwca 2014 roku.

W latach 2009 - 2012 za namową Mariusza udziela się w stworzonej przez niego grupie Circle Of Bards, grającej muzykę bardowską

W styczniu 2015 uzupełnił skład Night Rider.

Muzyczne wzory: Steve Harris, Geezer Butler, Billy Sheehan, Marco Hietala

Najważniejsze inspiracje: Deep Purple, Rainbow, Ronnie James Dio, Black Sabbath, Ozzy, Queen, Scorpions, Iron Maiden, Mr. Big, Blind Guardian, Jorn Lande, Nightwish, Kamelot, Tarot.Marek Śliwka - instrumenty klawiszowe

Marek jest samoukiem, z instrumentami klawiszowymi miał do czynienia od najmłodszych lat. W wieku 14 lat dołączył do pierwszego zespołu grającego autorską muzykę reggae połączoną z ciężkim rockowym brzmieniem gitar, w ten sposób rozpoczynając swoją sceniczną przygodę.

W 2007 roku wspólnie z Kamilem Nowosiadem, Bartoszem Pydynkowskim i Jakubem Pszennym założył rockowy projekt pod nazwą C7, gdzie przez wiele lat nabierał również doświadczenia w takich gatunkach muzyki jak Blues, Funk, Hard Rock, a także Progresywny Rock. W międzyczasie brał również udział w różnych projektach muzycznych grając między innymi Pop-Gospel, Reggae i Rock. Zdobył wiele nagród i wyróżnień na przeglądach muzycznych, oraz brał udział w wielu sesjach nagraniowych. W 2009 roku Marek zamieszkał w Warszawie, gdzie poznał Marcina Kuchniaka dołączając do zespołu Offroad.

Od 2012 roku gra w projekcie Frog'N'Dog. Na swoim koncie ma mnóstwo koncertów na dużych scenach i festiwalach.

W 2014 roku dołącza do zespołu Night Rider.

Jego ulubione zespoły to: Dream Theater, Rush, Led Zeppelin, Gov't Mule, Lynyrd Skynyrd, Deep Purple. Jego muzyczni idole: Jordan Ruddes, Danny Louis, Billy Powell, Peter Keys, Jon Lord i inni.Najlepiej oglądać pod Mozilla Firefox, 1024x768 (c) 2006, nightrider.pl